Nakreslete auto budoucnosti a vyhrajte třeba tablet

Nakreslete auto budoucnosti a vyhrajte třeba tablet image not found

Máte představivost a umíte kreslit? Chcete vyhrát tablet, mobil nebo jiné věcné ceny? Pak se zúčastněte soutěže Doprava v roce 2050.

Jak bude vypadat doprava za nějakých 30 let? Jaká budou kola, auta, letadla...? Budou se umět vznášet? Bude mít každý dopravní prostředek motor, nebo naopak žádný? Budou auta jezdit na benzín či naftu, nebo jim bude stačit kyslík?

Zkuste se zamyslet a svou představu pak překreslit na papír. Svou výtvarnou prací můžete získat hodnotné ceny jako je tablet, mobilní telefony, power banky a další. Výtvory ve formátu A3 můžete nosit do 10. října do Turistického informačního centra, které sídlí v hranickém zámku. Vítězové soutěže budou vyhlášeni ve čtvrtek 19. října na Masarykově náměstí při příležitosti Dne elektromobility.

 

Den elektromobility

Hranice se stanou díky dopravní skupině 3CSAD prvním evropským městem s plně elektrifikovanou městskou hromadnou dopravou. Dopravu ve městě budou tedy zajišťovat nové nízkopodlažní bezemisní elektrobusy. A právě jejich slavnostní křest proběhne 19. října na Masarykově náměstí v Hranicích, kde bude také od 14 hodin pro veřejnost připraven pestrý program.

Proběhne prezentace elektrobusů a dalších elektromobilů, včetně předváděcích jízd. Zajímavý kontrast k moderním elektrickým vozidlům budou představovat vystavené historické autobusy, mezi kterými nebude chybět nai unikátní omnibus Tatra T-43 z roku 1929.

Odpoledne budou zpříjemňovat hudební vystoupení místních kapel, nejmenší se mohou radovat z nafukovacího skákacího hradu.

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář