Slavnostní premiéra filmu DO SVÍTÁNÍ

Slavnostní premiéra filmu DO SVÍTÁNÍ image not found

Přijďte na netradiční slavnostní premiéru filmu pod širým nebem ve FunParku Galerie Šantovka. Moderování večera se ujme herec Moravského divadla Olomouc Tomáš Krejčí. Po promítání filmu bude následovat afterparty pod taktovkou DJ Karlita (https://bit.ly/3yqVCPZ).

Dokumentární road movie o strašidelných místech v Česku. 

Vstupenky: https://bit.ly/3hzY5l8
Trailer: https://youtu.be/6U2fG2DkgNI
Film o filmu: https://youtu.be/Iar8hswUpX4

O filmu:
Před pěti lety se vydal štáb George Vision na pět nejstrašidelnějších míst České republiky. Na jedno z nich se jim však vzhledem k okolnostem nepodařilo dorazit. Byl to statek Pohádka na Šumavě, kde žil největší polistopadový vrah Ivan Roubal. V září roku 2020 se vydává štáb na toto místo znovu, aby zjistil, zda je opravdu tak tajemné. K tomu se vypravuje i na další čtyři tajemná místa České republiky. Konkrétně na Velhartický hřbitov, les Bor, hrad Trosky a les Pánova Březina. Tato místa jsou opředena spousta tajemnými pověstmi a příběhy. Na těchto místech se štábu dějí zajímavé věci, které objasňují, zda jsou pověsti smyšlené, nebo je na nich alespoň trochu pravdy.

Ve filmu účinkují Pavel Rosypal, Václav Steiger, Jiří Slečka, Michaela Lasotová, Michal Václavek, Otomar Dvořák a další...

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář