Chutná Smoothina

Chutná Smoothina image not found

Při procházce Hranicemi jsme si všimli nového stánku s točenou zmrzlinou. Stánek stojí v blízkosti Kolosea, kde je  umístěn i Penny market. Při bližším prohlédnutí krásného černočerveného stánku Smoothina se dozvídáme, že se jedná o točenou zmrzlina z pravého ovoce, která uspokojí snad každého, kdo ji ochutná. Je to vlastně smoothie zmrzlina: Je zravější variantou klasiké zmrzliny a obsahuje méně cukru. 

Máme možnost si vybrat 1druh ze zmrzlinového základu - vanilková, čokoládová nebo jogurtová zmrzlina. Do toho Vám milá obsluha přidá 1 druh ovoce dle Vašeho výběru (jahody, maliny, borůvky, lesní směs, mango, višně, ananas či exotické dračí ovoce). 

Za malý příplatek si můžete přidat navíc čokoladové kousky nebo sušenky Oreo. 

Vše se smíchá dohromady a před Vámi natočí ve speciálním stroji jako ovocná točená zmrzlinu - Smoothina. 

V nabídce mají také varianty bezlaktózy, bezlepku či vegan. A to už si vybere opravdu každý, jak stojí v jejich sloganu.

Už jste i Vy ochutnali novou hranickou smoothinu? Pošlete nám fotku do komentáře a řekněte, která kombinace Vás nejvíc zaujala. Za nás to je čokoládový základ s višněmi a sušenkami Oreo.

V nabídce mají také varianty zmrzliny bez zlaktózy, bez lepku či vegan. To už si vybere opravdu každý, jak stojí v jejich sloganu. 

Už jste i Vy ochutnali novou hranickou smoothinu? Pošlete nám fotku do komentáře a řekněte, která kombinace Vás nejvíc zaujala.

Za nás to je čokoládový základ s višněmi a sušenkami Oreo.

 

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář