Pavel Callta, hudební kapely, fotbalové utkání, moderátoři Evropy 2 a spousta dalšího v Bělotíně na Benefici pro Julinku

Pavel Callta, hudební kapely, fotbalové utkání, moderátoři Evropy 2 a spousta dalšího v Bělotíně na Benefici pro Julinku image not found

Na červen si sice ještě chvíli počkáme, ale datum 1. a 2. 6. 2018 si už v kalendáři můžeme zakroužkovat nyní. Proč? V Bělotíně se právě na první červnový víkend plánuje velká událost - celorepubliková benefice na podporu Julinky Orságové bydlící v této obci. A že toho bude na programu více než dost!

Společnost DB Angel Production ve spolupráci s obcí Bělotín a TJ Sokol Bělotín chystají na 2. června 2018 celorepublikovou benefiční akci na podporu Julinky Orságové (6 let) z Bělotína, které jeden okamžik změnil celý život.

Na akci jsou zváni všichni lidé, kteří mají rádi hudbu, tanec, sport, mají dobré srdce a jsou otevřeni pomáhat druhým. Na co vše se mohou těšit?

 

PROGRAM BENEFICE PRO JULINKU

Pátek 1. června 2018 (Kulturní dům Bělotín)

15:00 – 20:00    Bazárek „Podpořím Julinku, oblečení jen za pusinku“

15:00 – 20:00    Prodej sortimentu z e-shopu DB Angel Production a limitované edice Benefice pro Julinku (trička, náramky, sportovní oblečení…)

 

Sobota 2. června 2018 (Areál TJ Sokol Bělotín)

10:00    Otevření areálu TJ Sokol Bělotín

12:00    Oficiální zahájení

14:00    Hlavní hudební host - kapela Turbo

16:00    Dětská zábavná show s Áňou

17:00    Fotbalové utkání profesionálních a známých hráčů

18:30    Autogramiáda fotbalových hráčů

20:00    Kapela Neřeš

22:00    Zpěvák Pavel Callta s kapelou

24:00    Afterparty - DJ Rocky

 

Také v sobotu bude od 10 do 18 hodin probíhat v Kulturním domě bazárek a prodej sortimentu z e-shopu DB Angel Production a limitované edice Benefice pro Julinku.

A stále to není vše. Těšit se můžete také na vystoupení pěveckého sboru ZŠ Bělotín, několik tanečních vystoupení, pro děti bude připraven skákací hrad i tolik oblíbené malování na obličej a další.

Sobotním dnem všechny návštěvníky provedou moderátoři radia Evropa 2 Petr Říbal a Ondra Urban!

 

Vstupné a další podpora

Na benefici bude vybíráno vstupné. V předprodeji zaplatí dospělí 300 Kč, děti od 7 let 100 Kč (děti do 6 let zdarma). Na místě pak dospělí 400 Kč a děti do 7 let 150 Kč (děti do 6 let zdarma). Vzhledem k omezené kapacitě celého areálu a hladkému průběhu akce však doporučujeme zakoupit si vstupenky v předprodeji, který bude probíhat od 1. dubna 2018 (místo a odkaz zveřejníme).

Nemůžete se zúčastnit samotné akce, ale rádi byste akci nebo přímo Julinku podpořili? Nebo chcete přispět více než “jen” zaplacením vstupného? Pak se nabízí hned několik možností:

  • zaslání finanční částky na transparentní účet zřízený přímo pro Julinku (veškeré zaslané finance obdrží maminka Julinky v den konání akce, popř. z ní budou zakoupeny ostatní potřebné věci),

  • stát se partnerem akce – finanční nebo materiální plnění,

  • zakoupení věcí s e-shopu DB Angel Production,

  • stát se dobrovolníkem akce a vypomáhat s organizací,

  • věnovat oblečení do Bazárku.

 

Výtěžek z akce půjde na podporu každodenního života Julinky a ostatních důležitých věcí spojených s jejím životem, jako jsou náklady na fyzioterapeuta pro intenzivní rehabilitaci po operaci v roce 2018, náklady spojené s pooperační léčbou (léčebna, rehabilitační pomůcky…), vybavení pro oční navádění Tobii PCEye Go, nová výkonná počítačová soustava pro systém Tobii PCEye Go, zahraniční dovolená pro celou rodinu a další.

 

Veškeré další informace a novinky sledujte na Facebooku nebo na webových stránkách DB Angel Production, které se každým dnem rozběhnou!

 

Příběh Julinky

Julinka se narodila zcela zdravá. Po ani ne 14 dnech života však přestala pít, byla spavá a byly na ní pozorovány záškuby. Musela být hospitalizována ve FN Ostrava, kde spousta vyšetření a odběry prokázaly, že Julinka čtvrtý den po narození prodělala jedno z nejzávažnějších typů zánětlivého onemocnění mozku.

Svůj boj o život sice vyhrála, ale od té doby zvládá vše pouze za asistence druhé osoby nebo rehabilitačních pomůcek. Přestože úplné uzdravení není reálné, rodina podniká vše pro zlepšení zdravotního stavu holčičky. Pravidelně navštěvují rehabilitaci, odborné poradny, podstupují léčebné pobyty, což je vše finančně velmi nákladné.

 

“Za mě samotnou je splněným snem vidět Julinku stát na nožkách a cítit její objetí. Budu ale realista a stačí mi spokojený úsměv na tvářích mých dětí,” říká maminka Julinky, paní Regina Orságová.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář