Poškodil dveře benzínové čerpací stanice MOL, pátrá po něm policie a žádá o pomoc

Poškodil dveře benzínové čerpací stanice MOL, pátrá po něm policie a žádá o pomoc image not found

Od 8. ledna letošního roku pátrají policisté po identitě muže, který poškodil dveře benzínové čerpací stanice MOL na ulici Hranická v Lipníku nad Bečvou a poškozené společnosti způsobil škodu 8 000 Kč.

Z místa události byl zajištěn kamerový záznam, který zaznamenal jednání prozatím neznámého pachatele.

Jednalo se o muže střední postavy, ve věku okolo 55 let s plnovousem a delšími vlnitými vlasy, které mu vyčnívaly z pod kšiltovky.

K události došlo ve výše uvedený den v době okolo 23:45 hodin. Neznámý pachatel přišel pěšky ve směru od parkoviště blízkého marketu k budově čerpací stanice, kde se zastavil u prosklených dveří prodejny. V blízkosti našel betonovou dlaždici, která byla součástí opravovaného chodníku a opakovaně ji házel do skleněné výplně dveří. Od jeho jednání ho neodradil ani fakt, že si všiml bezpečnostní kamery umístěné na střeše budovy. Po rozbití pachatel odstranil bezpečnostní sklo na dveřích, aby vzápětí zjistil, že dveře jsou slepé, nikam nevedou a nachází se za nimi pouze sádrokartonová stěna. Muž si mínil poradit i s touto překážkou a sněhovým pluhem nalezeným u blízkých popelnic začal stěnu rozbíjet. I přes veškerou snahu se mu do objektu ale nepodařilo dostat a asi po 18 minutách marného boje místo opustil a odešel
směrem, kterým přišel.

Vzhledem k tomu, že se do dnešního dne nepodařilo pachatele tohoto protiprávního jednání ustanovit, obracíme se s žádostí o pomoc na veřejnost, která by nám mohla pomoci s odhalením totožnosti muže, kterého zachytila bezpečnostní kamera při jeho počínání.

Jakýchkoliv informace je možné sdělit osobně na obvodní oddělení v Lipníku nad Bečvou, na telefonní číslo 735 788 513 je možné zaslat SMS nebo zavolat a také lze využít bezplatnou linku tísňového volání 158 nebo je možné zaslat email na pr.oo.lipnik.podatelna@pcr.cz.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář