Filip Otevřel bojuje za České lvy

Filip Otevřel bojuje za České lvy image not found

V neděli 14.4.2019 startoval Filip Otevřel v kategorii U16 za výběr starších žáků ČR na mezinárodním turnaji ERIMA TROPHY v rakouském Rohrbachu.


Po skvělých výkonech se opět dokázal prosadit ve vyšší věkové kategorii, když ve čtyřech utkáních suverénně zvítězil a jen jednou zakusil hořkost porážky, kdy ve vlastním útoku udělal školáckou chybu, za kterou samozřejmě hned zaplatil. Filip vybojoval bronzovou medaili, kterou ještě rozmnožil o zlato ze soutěže družstev.

Samozřejmě zde také nechyběli další členové našeho klubu, kteří však startovali v kategorii U14. První místo vybojovali Kristýna Pokorná a Martin Jeřábek. Bronzové medaile mají Bohuslav Heryán a Ondřej Vybíral. Páté místo si vyprala Adéla Stříteská a sedmé místo patří Janu Tománkovi.


O den dříve startovalo třináct judistů na turnaji v Ostravě.

V konkurenci více jak 200 závodníků jsme se neztratili a domů jsme přivezli dvanáct medailí s pohárem za páté místo v úspěšnosti klubů.

Hned dvě zlaté medaile si vyprala Dorota Malířová, ta byla úspěšná jak ve starších žačkách, tak i dorostenkách. Další zlaté ocenění přidali Karel Trousil, Jaroslav Géryk, Adéla Géryková, Tomáš Otevřel. Stříbrné medaile mají Tomislav Géryk, Filip Caletka, Nella Němcová, Barbora Janíková. Bronz si zasloužili Max Mrovec, František Chudárek. Sedmé místo obsadil Adam Běkaška. Neprosadil se Michael Švéda.

 

(oli)

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář