PROPAGAČNÍ VÝSTAVA KOČEK 2019

PROPAGAČNÍ VÝSTAVA KOČEK 2019

Městská knihovna Lipník nad Bečvou a Specializovaná organizace chovatelů koček Přerov srdečně zvou v sobotu 1. června 2019 na tradiční Propagační výstavu koček. Výstava se bude konat ve výstavním sále městské knihovny Domečku v době od 9.00 do 16.30 hodin.

K vidění budou kočky s průkazem původu i kočky domácí, které chovají členové pořádající organizace i některých jiných chovatelských organizací. Cílem naší výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček, nejen s průkazem původu. Budete mít možnost setkat se s ušlechtilými i domácími kočkami a jejich chovateli a dozvědět se mnoho zajímavého o chovu různých plemen.  Přítomní chovatelé také budou připraveni odpovědět zájemcům všechny dotazy.

Během výstavy mohou návštěvníci hlasovat v soutěži O nejsympatičtější kočku - klece s vystavenými kočičkami budou označeny čísly a návštěvníci si budou moci vybírat po celou dobu výstavy svého favorita hozením jeho čísla do připravené urny. Výsledek soutěže bude vyhlášen v 16:00 hodin.

(SO chovatelů koček Přerov)