SOUTĚŽ: Nejhezčí fotografie evropského města

Městské evropské informační středisko a Městská knihovna Lipník nad Bečvou vyhlašují fotografickou soutěž pro všechny nadšené amatérské fotografy Nejhezčí fotografie evropského města.

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo dodá do 14. srpna 2019 do studovny svou fotografii na téma Nejhezčí fotografie evropského města. Na fotografii může být jakékoliv evropské město. Podmínkou je formát fotografie 210 x 297 mm nebo 178 x 240 mm v barevném či černobílém provedení. Fotografii je nutné na druhé straně označit jménem autora a popiskem.

Z dodaných fotografií bude vytvořena výstava, která bude v období od 26. srpna do 5. září 2019 přístupna veřejnosti ve výstavním sále Domečku. Fotografie bude hodnotit tříčlenná porota. Sami návštěvníci výstavy se také budou moci do soutěže zapojit aktivním hlasováním (každý může hlasovat pouze pro jednu fotografii). Tři výherci s nejvyšším počtem hlasů a vítěz návštěvnického hlasování se mohou těšit na hodnotné ceny. Vyhlášení výsledků proběhne v pátek 6. září 2019 v rámci tradiční akce Evropský večer.