Workshop pánevní dno

  • 23.10.2021 09:00 - 23.10.2021 12:00
  • Hranice

Podařilo se navázat spolupráci s rehabilitačním centrem Prorehab Hranice, konkrétně s fyzioterapeutkou Mgr. Nikolou Gocálovou, která se na pánevní dno specializuje. 

Zdravé a pružné svaly pánevního dna předchází mnoha nepříjemnostem, které mohou znepříjemňovat každodenní život - chronické bolesti pánve, inkontinence, bolesti zad, sexuální dysfunkce atd. Pojďme se těmto problémům vyhnout!

Během tří hodin nabitých informacemi, trošku prozkoumáme anatomii pánevního dna a jeho jednotlivé vrstvy. Vysvětlíme si, co má s pánevním dnem společného naše bránice a vůbec celý hluboký stabilizační systém. Řekneme si, jak s ním souvisí naše chodidla. 

Naučíme se poznávat vlastní tělo, ukážeme si jak správně pracovat s dechem. 

V praktické části procítíme hluboké svalstvo pánevního dna, vysvětlíme si pojmy povolené a naopak stažené/přeposilované pánevní dno. 

Naučíme se, jak pánevní dno aktivovat, ale i relaxovat.

Odnesete si zásobník cviků pro zdravé pánevní dno. Všechny cviky budou podrobně popsané i ve skriptech, které si vezmete domů. Naučíme se vše tak, aby naše tělo správně, vyváženě a efektivně fungovalo v každodenním životě. Vše za asistence fyzioterapeutky.

Udělejte si nedělní dopoledne jen a jen pro sebe a své zdraví.

Kdy: sobota 23.10.2021 od 9 do 12 hod.

Kde: PŮDA, studio jógy

Lektorka: Magdalena Stržínková

Fyzioterapeutka: Mgr. Nikola Gocálová

Cena: 900 Kč/osobu

 

S sebou:

- pohodlné oblečení

- ručník (budeme ho potřebovat na cvičení)

 

Rezervaci můžete provést u lektorky Magdy Stržínkové - osobně, mailem: magdalenastrzinkova@seznam.cz nebo na telefonu 774 247 753, případně přes Messenger.

Platba v hotovosti na recepci Studia Blanka nebo u lektorky Magdy Stržínkové. Platbu prosím proveďte do 15.10.2021.